Usługi zagraniczne

Kancelaria świadczy pomoc wszystkim Klientom w odzyskaniu przysługujących należności spoza terenu Polski. Dotyczy się to zarówno wynagrodzeń pracowniczych, wsparcia dla ich dzieci na edukację i wychowanie, jak i świadczeń w formie emerytur czy rent.

Naszą misją jest odciążenie Klientów od długotrwałych i często żmudnych poszukiwań rozwiązania prawnego. W ramach prowadzenia naszej działalności, po wstępnej konsultacji i przeanalizowaniu problemu, udzielimy Klientowi wszystkich istotnych informacji.

Oferowane przez nas wsparcie dotyczy:

  • Tworzenia, tłumaczenia i wypełniania wniosków do urzędu o zasiłki rodzinne z zagranicy i innych świadczeń socjalnych,
  • Uzyskania i przeanalizowania informacji o wysokości rozliczenia pracowniczego czy zasiłków rodzinnych z zagranicy,
  • Odzyskania odszkodowania Klienta za niewykorzystane urlopy pracownicze,
  • Pomocy w przypadku chęci wniesienia odpowiedniego odwołania do urzędów i innych instytucji finansowych od decyzji odmownych.

 

Rozliczanie podatku z zagranicy lub terenu Polski

Wyznaczony prawoznawca z kancelarii pomoże również Polakom pracującym za granicą w sprawie otrzymania zwrotu podatku – od momentu zawarcia umowy aż po decyzję i zwrot. A jeśli jedynie chcesz dopiąć wszystkich formalności (lub napisać odwołanie), to poprowadzimy oraz przetłumaczymy wymaganą korespondencję z urzędu.

Pomagamy rozliczyć nie tylko odwołania, podatki i zasiłki rodzinne spoza Polski, ale też wszelkie należności dotyczące naszego kraju. W sposób klarowny wyjaśnimy wszystkie kwestie prawne.