More Website Templates @ Templates.com!

Kancelaria Podatkowa PRESTIGE


ul. Krapkowicka 9

47-320 Gogolin


tel. +48 500 149 553

tel. +48 77 544 99 26


fax. +48 77 544 97 96

email: biuro@prestige-podatki.pl

gg 51346364
Zapraszamy również na
facebook

O NAS

Kancelaria Podatkowa PRESTIGE, po przez 19 letnie doświadczenie własciciela firmy,zajmuje się usługami księgowymi dla firm oraz rozliczeniami podatkowymi dla osób prywatnych jak również zwrotem podatku z zagranicy oraz zasiłkami zagranicznymi. Firma posiada doświadczonych fachowców, zapewniając Państwu kompetentną i uprzejmą obsługę.


Właściciel firmy Krzysztof Blacha posiada wykształcenie wyższe magisterskie ukończone na wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii we Wrocławiu na Uniwersytecie Wrocławskim.


Wiedza praktyczna została nabyta przez wieloletnią praktykę w Biurach Rachunkowych oraz w Kancelariach Podatkowych.


W dzisiejszej świecie internetowej komunikacji, firma wyszła na przeciw klientom i prowadzi kompleksową obsługę drogą internetową, telefoniczną i korespondencyjną. W tym wypadku żeby prowadzić Państwu księgowość, wogóle nie trzeba do nas przyjeżdżać.
Jeśli koniecznie chcesz do nas przyjechać to mieścimy się w samym centrum miasta na przeciw urzędu Miejskiego w Gogolinie.


Prowadząc księgowość wielu firm,udzielamy skutecznego rozwiązania księgowo-podatkowych do specyfikacji działalności Naszego klienta. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Kancelaria Podatkowa PRESTIGE HONORUJE OPOLSKA KARTĘ RODZINY I SENIORA. Zapraszamy wszystkich posiadaczy karty do skorzystania z ofert firmy ze zniżką 10 % na wszystkie usługi.


Zajmujemy się również rozliczeniami podatkowymi z zagranicy.


Zapraszamy do skorzystania z naszych usług